نخست‌وزیر استرالیا: من آمده ام تا امور خدا را به انجام برسانم

اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا در کنفرانس مسیحیت که هفته گذشته در کلیسای جامع گلد کاست برگزار شد، گفت از او خواسته شده است تا برای انجام امور خداوند، نخست وزیر شود. وی گفت دستان من دستان خدا و دستانی شفاگرند، در حالیکه رسانه های اجتماعی دست شیطان است.

به گزارش گاردین موریسون از کلیسای استرالیا درخواست کرد تا به او در اداره استرالیا کمک کند. او گفت من و همسرم فراخوانده شده ایم تا امور خداوند را بعهده بگیریم.

وی همچنین گفت من در کارزار انتخاباتی 2019 به دنبال نشانه ای از سوی پروردگار بودم و از آن زمان هم در مقام نخست وزیر و هم در مقام شفادهنده سنت کلیسای انجیلی در مراسم شفابخشی کلیسا در مقام شفابخش ایفای وظیفه می کنم.

وی همچنین رسانه ها را بازوی شیطان خواند و از هواداران انجیلی خود خواست که دعا کنند شر ویرانگر رسانه ها دامنگیر جامعه استرالیا نشود.

موریسون اولین نخست وزیر انجیلی ( کلیسای پتطیکاستی) استرالیا است.
موریسون همواره درباره اعتقادات مذهبی خود صراحت به خرج داده است و برای انتخابات سال 2019 روزنامه نگاران را به کلیسای هوریزون دعوت کرد و سپس پیروزی خود را معجزه الهی نامید.

ویدئوی سخنرانی وی در کنفراس گلدکاست از سوی کلیسای کریستین واینیارد منتشر شده است.

موریسون همچنین در این ویدئو از مردم خواسته است او را از دعاهای بی دریغ خود محروم نکنند و گفته است که کشیش در شب انتخابات به او گفته از آنچه خداوند در دستانت نهاد و از آنچه در قلبت گذاشته استفاده کن.
سخنان موریسون در شبکه های اجتماعی استرالیا بازتاب وسیعی یافته است
منبع: موسسه گفتگوی ادیان

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.