احمدی‌نژاد: با رابط امام زمان (عج) ملاقات داشتم

سایت نکات پرس در انتشار بخش دوم سخنان محمود احمدی نژاد زیر عنوان «شیطان اصلی به دنبال عقب رفتن روسری خانم‌ها نیست» به انتشار سخنان رئیس جمهور پرداخته که ادعا کرده با کسی دیدار داشته که وی با امام زمان ملاقات کرده است.

احمدی نژاد در جمع مردمی که شنبه شب ساعت ها مقابل منزل او در نارمک گردهم آمده بودند اظهار داشت: همزمان با حادثه کربلا یک عده دور کعبه می چرخیدند و عبادت می کردند. آنها دعوت امام را شنیده بودند و می دانستند امام حق است اما همراهی نکردند و گفتند ما اینجا ثواب جمع می کنیم. همزمان با آنهایی که طواف می کردند، یک عده هم مشغول گناه بودند. مشغول عیاشی و دزدی و غارت و …. سوال این است که وقتی با امام نیست، چه فرقی می کند که دور کعبه بچرخد یا در عیاشخانه باشد؟ تفاوتی نمی کند. اصلا وجود ندارد. چیزی نیست. اصلا کعبه برای چیست؟ کعبه برای این است که انسان به حقیقت خودش برسد، تا به خدا برسد. کعبه برای این است که انسان به امام برسد. اصلا کعبه بدون امام یعنی چه؟ خب! چندتا سنگ است که روی هم گذاشته اند. اصلا کعبه هم برای این است که انسان به امام برسد. شما اگر به مکه بروی، اصلا مکه بدون امام بی معناست. ارزشی ندارد. آدم خیال می کند ثواب جمع کرده است. خیر! ثواب یعنی چیزی که انسان را بالا ببرد. کمال دهد، به حقیقت نزدیک کند، به خدا نزدیک کند. طرف ششصد بار به مکه رفته اما یک میلیمتر از نظر معنوی رشد نکرده است. معلوم است که اشتباهی رفته است.

بحث امام مهمترین بحث عالم هستی است. چرا؟ چون انسان مهمترین موضوع عالم هستی است. از زمان حضرت آدم، شیطان تمرکز کرده است بر غافل کردن انسانها از امام. وقتی غافل کرد، خیالش راحت می شود. خیلی ها فکر می‌کنند شیطان دنبال این است که در خیابان ها بگردد تا روسری یک خانمی عقب برود یا لباس یک پسری… بله! ممکن است اینجا یک "شیطان بچه ای" باشد اما اصلا کار اصلی شیطان این نیست. کار اصلی شیطان آنجا (غافل کردن انسان از خود و امام) است. به همین دلیل تمام پیامبران آمده اند دعوت کرده اند به امام و وعده داده اند به امام. مشکلات در عالم زیاد است. همه عالم ناامنی است، نگرانی است، حزن و اندوه است. احساس شکست و غم است. همه حس می کنند جایی که باید باشند نیستند. آن چیزی که باید بشوند نمی شوند. چرا اینطور است؟ برای اینکه دست ها از امام کوتاه است. کجا آرامش است؟ کجا غمی نیست؟ کجا اندوهی نیست؟ آنجایی که کنار امام است، با امام است، با جلوه اش در عاشورا است. نه اینکه همه باید کشته شوند. نه! هرگز! اما آرامش فقط آنجاست و جای دیگری نیست.

 

بشر گم کرده. آری! بشر گم کرده. و به شما بگویم یکی از برنامه های صهیونیست ها فراموشاندن یاد امام از جامعه بشری است؛ چه این صهیونیست های امروزی و چه صهیونیست های تاریخ، آنجا که قرآن می فرماید "لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِّلَّذِینَ آمَنُواْ الْیَهُودَ…" منظور، همین صهیونیست هاست. "لتجدن" یعنی قطعا خواهی یافت. "اشد عداوتا"یعنی دشمن ترین دشمنان برای مومنان به خدا صهیونیستها هستند.

من کدها و اطلاعات گسترده ای دارم از برنامه هایی که آنها تنظیم می کنند، عمل می کنند. خدا رحمت کند! حاج اقای لطیفی شاید برخی از شما نام او را شنیده باشید. حاج آقای لطیفی چه کسی بود؟ همان کسی که  بهمن ماه با امام ملاقات کرد و پیام برد برای امام. گفت به مردم بگویید خیابانها را ترک نکنند. حکومت نظامی را نپذیرند. از جانب امام زمان علیه السلام پیام برد. و امام هم پیام داد که مردم در خیابانها بمانید حکومت طاغوت برچیده شد.

حاج آقای لطیفی سال 86 آمد نهاد ریاست جمهوری. خودش برای من تعریف کرد. گفت غربی ها به شدت دنبال امام زمان هستند. برای زدن. برای محو کردن اندیشه امام زمان از ذهن مردم. بعد آقای لطیفی یک مساله ای را تعریف کرد که دو سه روز قبل اتفاق افتاده بود. گفت "دوستی دارم  در قلهک. زنگ زد گفت بیا که با شما کاری دارم. من رفتم به خانه او. گفت دو نفر آمده اند اینجا با شما کار دارند. بعد دیدم این دو نفر انگلیسی حرف می زنند. مترجم هم آورده بودند. مقداری با من صحبت کردند و سوالاتی پرسیدند."

آن خارجی ها شنیده بودند که آقای لطیفی آن پیام را از جانب امام زمان برای امام خمینی برده بود. آقای لطیفی گفت "آنها دو ساعت با من صحبت کردند و نوار گذاشتند. همه اش راجع به امام زمان بود. اینکه مردم چطور امام را باور دارند و ارتباط دل مردم با امام چیست. بعد هم ریز و دقیق شده بودند که امام با چه کسانی تماس می گیرد، کجا می رود و کجا می آید."

عین حرف های آقای لطیفی را علمای عراق هم به من گفته اند. وقتی به عراق رفتم آنها می گفتند آمریکایی در عراق دنبال این بودند که بدانند ارتباط مردم و دل و قلب و فرهنگ آنها با امام چیست.

شیطان دنبال این است. اگر بشریت به امام برسد، همه چیز تمام است. تمام مشکلات جامعه بشری رفع می شود. چون مشکلات از آنجایی است که انسانها از خودشان فاصله گرفته اند. اگر دروغ است، فریب و کلک است، ظلم است، تجاوز است، پدرسوختگی و نامردی است، بی صداقتی و بی وفایی و جفاکاری هست، همه ی اینها برای کیست؟ برای کسی است که از خودش فاصله گرفته است. اگر همه به خودشان برسند، با حقیقت انسانی خودشان با دیگران تماس می گیرند نه با آن پیرایه ها و اضافات غیر انسانی که در وجودشان ایجاد شده است.

چرا اگر پیامبران یک جا جمع شوند، مشکلی نیست؟ چون با حقیقت انسانی خود، با یکدیگر در تماس هستند.

باید به سمت امام برویم. (زمزمه جمعیت حاضر: انشاءالله). عطر او پیچیده است. همه جای دنیا الان بحث امام است. اندیشمندان، صاحبنظران، حتی مردم عادی.

به گزارش خبرنگار "نکات پرس" احمدی نژاد ادامه داد: یک زمان وقتی اسم امام می آمد، مقاومت می شد و انگ و برچسب می زدند. البته الان هم یک عده می زنند. ولی دیگر از اینها عبود کرده ایم. الان شاهد استقبال هستیم.
مشکلات زیاد است، یکی خانه می خواهد یکی کار می خواهد، یکی پولش را برده اند، یک قرض دارد، یکی در حقش نامردی شده است، فقر و تبعیض و فاصله طبقاتی هست. در دنیا چه قدر فقر هست؟ سه میلیارد گرسنه داریم. یک میلیارد و دویست میلیون گرسنه مطلق داریم، یعنی در 24 ساعت یک وعده غذایی که شکمشان را سیر کنند پیدا نمی کنند. یک میلیارد و دویست میلیون نفر! این امار سازمان ملل است. سه میلیارد فقیر داریم. یعنی حداقل های زندگی را هم ندارند. من رفته ام و اینها را دیده ام حتی در نیویورک. البته می خواستیم به منطقه اصلی (فقرا) برویم که پلیس نیویورک اجازه نداد. در خود نیویورک چندصدهزار کارتن خواب است. کارتن خواب در نیویورک! آنجایی که آدمهایی هستند که 500میلیارد دلار سرمایه دارند.  300میلیارد دلار سرمایه دارند. 20 میلیارد دلار سرمایه دارند. 20 میلیارد دلار یعنی 50هزار میلیارد تومان خودمان. انجا چندصدهزار کارتن خواب است. که من گفتم می خواهم بروم با آنها صحبت کنم که پلیسشان به بهانه اینکه نمی توانند امنیت برای ما برقرار کنند، به ما اجازه ندادند.

این فقر عظیم در دنیا، این محرومیتها، اینکه ما در دلمان حس می کنیم آن که باید باشیم نیستیم، شکوفا نشدیم، ارزوهایمان برآورده نشده، حس می کنیم استعدادمان کور شده. چه زمانی اینها برطرف می شود؟ زمانی که حکومت عدل الهی با حضور امام برپا شود. خداوند این را قرار داده است، برای ما قرار داده است. خدا امام را برای کُراتی که انسان در آنها نیست قرار نداده، البته آنها هم بهره می برند، برای ماها قرار داده است.

به گزارش نکات پرس احمدی نژاد در این بخش از سخنان خود به یکی از افراد حاضر مقابل خود اشاره کرد که دقایقی قبل اظهار داشته بود که مشکل جسمانی دارد. احمدی نژاد از او پرسید: "آیا می خواهی برایت صندلی بیاورم؟ خسته نشوی؟
سایت نکات پرس در انتشار بخش دوم سخنان محمود احمدی نژاد زیر عنوان «شیطان اصلی به دنبال عقب رفتن روسری خانم‌ها نیست» به انتشار سخنان رئیس جمهور پرداخته که ادعا کرده با کسی دیدار داشته که وی با امام زمان ملاقات کرده است.

مطالب مرتبط
منتشرشده: 2
  1. جمالی

    برخی تاملات و مبالغاتی در سخن ایشان وجود دارد ولی با این حال، اصل سخن ایشان درباره توجه و باور داشتن به امام و جایگاه آن درست و جزو مسلمات شیعه است.

  2. حامی احمدی نژاد

    آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری بود که درد فقر و حس انسانیت و عدالت در تمام سلولهای بدن او و گوشت و خون او موج می زند . این برداشت ناصحیح کج فهمان است . که اینگونه تفسیر کردند . آن که این ادعا را دارد ادعای خیلی فهمیدن را دارند اما افسوس .کافیست کینه و بغض و بدی وظلم

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.