اخوان‌المسلمین در سیاست شکست خورد/ آینده‌ای برای آنها در منطقه متصور نیستم

نخست‌وزیر عراق گفت: سقوط نظام اخوان‌المسلمین در مصر، تاکیدی بر شکست سیاسی آنهاست و این گروه در سوریه هم آینده‌ای نخواهد داشت. –

نخست‌وزیر عراق گفت: سقوط نظام اخوان‌المسلمین در مصر، تاکیدی بر شکست سیاسی آنهاست و این گروه در سوریه هم آینده‌ای نخواهد داشت. –
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، نوری مالکی در صفحه خود در یکی از شبکه اجتماعی با بیان اینکه سقوط نظام اخوان المسلمین در مصر گواهی بر شکست سیاسی آنان است، افزود : هیچ نظام اخوانی حاکم در منطقه به خاطر تجربه ضعیف آنها در زمینه سیاسی و تکیه زیاد آنها بر خشونت و قتل به جای سیاست، به موفقیت نخواهد رسید و آنها نه در سوریه و نه در غیر از سوریه آینده ای نخواهند داشت زیرا یک سازمان شکست خورده هستند.

وی تاکید کرد : من پیشتر به گروه اخوان المسلمین هشدار داده و به آنها گفتم که شما تاریخ را نخوانده اید و آینده را نمی شناسید و این یک روند انعکاسی است که فضای تروریسم و حمایت از القاعده، النصره و تندروها را گسترش داد و بازتاب آن به خود شما خواهد رسید و این روند مثل یک گلوله برفی است که بزرگ و بزرگتر خواهد شد و آتش آن دامن همه شما را خواهد گرفت.

نخست‌وزیر عراق گفت: سقوط نظام اخوان‌المسلمین در مصر، تاکیدی بر شکست سیاسی آنهاست و این گروه در سوریه هم آینده‌ای نخواهد داشت. – نوری مالکی:

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.