آل‎خلیفه هیچ ارزشی برای حقوق بشر قائل نیست

دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین، دریافت پیشنهاد از سوی نظام آل‎خلیفه برای حل مشکلات کشور را تکذیب کرد و اظهار داشت که مسؤولان آل‎خلیفه هیچ ارزشی برای حقوق بشر قائل نیستنند.

 به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام شیخ علی سلمان، دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین، دریافت هرگونه پیشنهادی از سوی نظام آل خلیفه برای حل مشکلات و پایان بحران در این کشور را تکذیب کرد. وی در کنفرانس خبری که امروز برگزار شد، گفت: هیچ مذاکره ای میان الوفاق و نظام صورت نگرفته و خبرهای مبنی بر دریافت پیشنهاداتی برای پایان بحران در این کشور کذب محض است. شیخ علی سلمان افزود: هیچ خبر خوشحال کننده ای وجود ندارد و نظام همچنان بر نادیده گرفتن اراده ملی، عدم اجرای اصلاحات و استمرار اندیشه قبیله ای تأکید می ورزد. معارضان آمادگی کاملی برای بحث پیرامون مشکلات کشور دارند اما در نشست‎های بیهوده ای که به تحکیم فساد و بحران می انجامد، مشارکت نمی کند. دبیرکل الوفاق بحرین تصریح کرد: بحرین به مسؤولانی نیاز دارد که کشور را از آن همه شهروندان بدانند، مساوات را بر جامعه حاکم کنند و به مردم به دید شهروند بنگرند. شیوه کنونی نظام کاملا مغایر این مسائل است و مسؤولان هیچ ارزشی برای حقوق بشر قائل نیستند. وی با اشاره به اینکه هیچ کس حق ندارد به جای ملت سخن بگوید، اظهار داشت: ملایمت ما به معنای تحکیم استبداد نیست و به هیچ وجه در نشست‎هایی که به گسترش بحران و فساد می انجامد، حضور نخواهیم یافت. ما قائل به برابری هستیم و با پیشنهادی که شیعیان را بر اهل تسنن مقدم بدارد نیز مخالفت می کنیم.a
دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین، دریافت پیشنهاد از سوی نظام آل‎خلیفه برای حل مشکلات کشور را تکذیب کرد و اظهار داشت که مسؤولان آل‎خلیفه هیچ ارزشی برای حقوق بشر قائل نیستنند.دبیرکل الوفاق بحرین: 

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.