یازدهمین گردهمایی بانوان مسلمان در هامبورگ برگزار شد

یازدهمین گردهمایی بانوان مسلمان با عنوان «زندگی مهدوی» با حضور جمعی از بانوان مسلمان فرانکفورت برگزار شد.

یازدهمین گردهمایی بانوان مسلمان با عنوان «زندگی مهدوی» با حضور جمعی از بانوان مسلمان فرانکفورت برگزار شد. این گردهمایی مشتمل بر برنامه‌های متنوع فرهنگی، مانند کارگاه آموزشی زندگی مهدوی و مسابقه امام شناسی و میزگرد پرسش و پاسخ بود. به گزارش ایکنا به نقل از مرکز اسلامی هامبورگ، در کارگاه آموزشی زندگی مهدوی درباره ویژگی‌های زندگی مهدوی، نقش زنان و نقش فقه در تحقق زندگی مهدوی و راه‌های رسیدن به این زندگی بحث و گفتگو شد.

توجه به زمینه‌سازی برای ظهور ولی عصر(عج) و توسعه ایمانی و علمی، خودسازی و دگرسازی، معرفت و محبت نسبت به امام زمان(عج)، تلاش برای سنخیت پیدا کردن با امام زمان(ع) از اصلی‌ترین محورهای این گردهمایی بود.

تقویت ارتباط معنوی با خدا، کسب معرفت نسبت به امام زمان(عج) و ارتباط معنوی با آن‌حضرت از طریق دعا و زیارت و صدقه، اجتناب از معاصی و محرمات و انجام واجبات و تلاش برای خودسازی و دگر سازی در قلمرو دستور اهل‌بیت علیهم السلام از مهمترین راه‌های رسیدن به زندگی مهدوی عنوان شد. در ادامه برنامه مسابقه امام شناسی برگزار شد که به ده سؤال مربوط به امام زمان(عج) پاسخ داده شد. همچنین در پایان این گردهمایی، به برندگان این مسابقه و مسابقات دیگر هدایایی به رسم یاد بود تقدیم شد. این برنامه با بازدید از مناطق دیدنی شهر فرانکفورت همراه بود.

 
یازدهمین گردهمایی بانوان مسلمان با عنوان «زندگی مهدوی» با حضور جمعی از بانوان مسلمان فرانکفورت برگزار شد.

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.