ماه رمضان و توزیع کتب اسلامی رایگان و تخفیف‌دار در هامبورگ

مرکز اسلامی هامبورگ طرح رایگان و تخفیفی کتب اسلامی به مناسبت ماه رمضان و روز جهانی کتاب اجرا کرده است. از جمله این کتاب‌ها «خصوصیات مؤمن از منظر امام علی(ع)»، «سیره نبوی»، «داستان راستان»، «فضیلت‌های روز جمعه»، «امر به معروف و نهی از منکر» و «مفاتیح‌الجنان به زبان عربی» است که رایگان و فقط با دریافت هزینه ارسال بین افراد علاقه‌مند توزیع می‌شود.

مرکز اسلامی هامبورگ اعلام کرد: طرح رایگان و تخفیفی کتب اسلامی با هدف تشویق خانواده‌ها، مربیان، دانشجویان و مراکز اسلامی شهرهای مختلف آلمان به مطالعه و فرهنگ کتابخوانی اجرا شده است و شامل ارائه دو بسته کتاب به زبان آلمانی است.

«خصوصیات مؤمن از منظر امام علی(ع)»، «سیره نبوی»، «داستان راستان»، «فضیلت‌های روز جمعه»، «امر به معروف و نهی از منکر» و «مفاتیح‌الجنان به زبان عربی» در بسته رایگان این طرح قرار دارند و علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه آدرس و واریز هزینه ارسال ۷۰۰ یورویی این بسته رایگان را دریافت کنند.

«به من بگو خدا کیست؟»، «اسلام برای ما ـ جلد ۳»، «معاد در ۱۰ فصل»، «رمضان؛ ماه رحمت»، آموزش نماز»، «در مدرسه رمضان»، «مناجات‌های ماه رمضان و معنای روزه»، «منتخب جامع السعاده»، «امام علی(ع) را بهتر بشناسیم»(ویژه کودک و نوجوان)، «کتاب رنگ‌آمیزی برای کودکان ۱ (داستان‌های پیامبران)» و «نهج‌البلاغه برای کودکان» نیز از کتب ارائه شده در بسته تخفیف ۲۵ درصدی هستند.

هزینه این بسته ۸۶۰۰ یورو است؛ اما با تخفیف ویژه ۶۵۰۰ یورو و با پست رایگان ارسال می‌شود، علاقه‌مندان برای سفارش این کتب می‌توانند به نشانی «[email protected]» مراجعه کنند.

روز جهانی کتاب و حق مؤلف، یک رویداد سالانه‌ پیش بینی شده از سوی یونسکو است که هر سال در ۲۳ آوریل به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و احترام به حق مؤلف برگزار می‌شود. جمعه گذشته برابر با ۲۳ آوریل و سوم اردیبهشت روز جهانی کتاب بود.
منبع: ایکنا

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.