فراخوان کانادا برای استخدام پلیس سلطنتی مسلمان

دولت کانادا اعلام کرد که در نظر دارد مسلمانان را برای به عهده گرفتن شغل پلیس سواره‌نظام سلطنتی به همکاری دعوت نماید.

«دیریک ماکدونالد» کمیسر بخش روابط عمومی پلیس سواره سلطنتی گفت: در نظر داریم کادری از نظامیان سواره سلطنتی مسلمان استخدام کنیم.

ماکدونالد در ادامه با بیان این که در کادر سلطنتی حاضر مسلمانان فعالیت می‌کنند، ولی در نظر داریم تعداد آن‌ها را افزایش دهیم تصریح کرد: مسوولین در راستای برگزاری جشنواره‌ای با عنوان احیای روح اسلامی در سال جاری که فعالیت‌های خود را از دیروز آغاز نمود از علاقمندان مسلمان به پیوستن به کادر سواره سلطنتی ثبت نام به عمل می‌آورند.

وی با اشاره به زنان مسلمانان علاقمند نیز تاکید کرد: برای زنان مسلمان، لباس باحجاب ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که کار طراحی آن مدتی است آغاز شده و به زودی به پایان می‌رسد.

کمیسر بخش روابط عمومی پلیس در پایان افزود: اداره پلیس به آموزه‌های دینی کادر خود اهمیت زیادی می‌دهد، آنان می‌توانند به راحتی نماز خود را برپا نمایند و تنها زمانی که ملت در خطر باشند موظف هستند عبادت خود را به وقت دیگری موکول کنند.

لازم به ذکر است که پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا یکی از شناخته‌شده ترین پلیس‌ها در تمام جهان است که به کار حفظ امنیت در سطح ملی، استانی و فدرال می‌پردازد.

 

 

منبع: الیوم السابع
دولت کانادا اعلام کرد که در نظر دارد مسلمانان را برای به عهده گرفتن شغل پلیس سواره‌نظام سلطنتی به همکاری دعوت نماید.

مطالب مرتبط
منتشرشده: ۱
  1. ریحانه رسولیان

    سلام شرایط ورود برای استخدام پلیس سلطنتی را میخواستم

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.