پیش بینی کشیش آمریکایی از برنده شدن ترامپ در انتخابات و پایان جهان

کشیش و فعال تلویزیونی مدعی شد خداوند به او خبر داده است که دونالد ترامپ برنده انتخابات پیش روی آمریکا خواهد شد و جهان هم ۵ سال دیگر با برخورد یک ستاره به زمین نابوده خواهد شد.

به نقل از بغداد الیوم، پت رابرتسون، کشیش سرشناس آمریکایی است. او از هبران با نفوذ ایوانجلیستها در آمریکا و صاحب شرکت تلویزیونی مذهبی است.

او گفت: خداوند به من خبر داده است که ترامپ برنده انتخابات خواهد شد و جهان ۵ سال دیگر به پایان خواهد رسید البته این بدین معنا نیست که در خانه بنشینیم و به ترامپ رأی ندهیم بلکه باید بیرون بیاییم و هر کاری که از دستمان برمی آید انجام دهیم.

این مرد ۹۰ ساله پیش بینی کرد یک مصیبت بزرگ در آمریکا و جهان بعد از انتخابات آمریکا رخ دهد تا جایکه اعتراضات مدنی بیشتر می‌شود و چندین بار به جان ترامپ سوء قصد می‌شود همچنانکه به اسرائیل هم حمله می‌شود.

او گفت: پایان جهان با جنگ هسته‌ای نخواهد بود.

البته این کشیش آمریکا که میلیون‌ها نفر در این کشور او را دنبال می‌کنند پیش بینی‌های داشته است که به هیچ وجه درست از آب درنیامدند تا جایکه او در سال ۱۹۷۶ پیش بینی کرده بود که جهان در سال ۱۹۸۲ به پایان خواهد رسید اما این اتفاق رخ نداد.

او همچنین در کناب خود «هزاره جدید» که در سال ۱۹۹۰ منتشر کرد پیش بینی کرد که جهان در ۲۹ آوریل ۲۰۰۷ به پایان برسد که البته این پیش بینی هم درست نبود.

منبع خبرگزاری شفقنا
مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.