احمدی نژاد: مهمترین مأموریت دولت، زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) بوده است

رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت از روز اول هیچ مأموریتی جز زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) نداشت گفت:دولت‌های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.

 

رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت از روز اول هیچ مأموریتی جز زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) نداشت گفت:دولت‌های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود احمدی‌نژاد در آخرین جلسه هیأت دولت دهم که در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) و در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمؤمنین(ع) و با اشاره به همزمانی جلسه پایانی هیأت دولت با ایام شب قدر، اظهار داشت: شروع کار دولت از مشهد مقدس بود و اکنون نیز آخرین جلسه آن در این شهر مقدس برگزار می‌شود.

 

 

رییس‌جمهور افزود: سعادت انسان‌ها تنها در سایه حاکمیت انسان کامل و امام معصوم محقق می‌شود و زندگی سعادتمند در گرو حرکت در این راه است. هرکس عدالت‌خواه و کمال‌جو است راهی جز تلاش برای برپایی حکومت جهانی و زمینه‌سازی برای حاکمیت امام معصوم ندارد؛ بالاترین انحراف هم معطوف کردن ذهن، قلب و اندیشه انسان‌ها به غیر از این راه است.

 

احمدی‌نژاد با اشاره به شعارهای دولت نهم و دهم بیان کرد: شعارهای دولت نهم و دهم مبنی بر عدالت، مهرورزی، خدمت، زنده کردن شعارهای انقلاب و راه امام و ولایت از اعتقاد به امام عصر(عج) سرچشمه گرفته است.

 

رییس‌جمهور ادامه داد: دولت‌های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج)، باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.

 

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به سخنان برخی افراد مبنی بر پایان یافتن فعالیت دولت دهم اظهار داشت: کار تمام نشده است، زیرا مأموریت انسان ازلی و ابدی است؛ تا زنده هستیم در اصول خود پایبندیم.

 

رییس‌جمهور با تشکر از اعضای هیأت دولت برای فعالیت و خدمت در دوران هشت سال گذشته گفت: پاکی، کار برای خدا، صداقت، کار برای حکومت جهانی، پافشاری بر ارزش‌ها، خدمتگزاری به مردم، ساده‌زیستی و عدم ورود فعالیت‌های اقتصادی به نفع خود، عهد میان اعضای دولت بود که قریب به اتفاق آنها به عهد خود وفادار بودند.

 

احمدی‌نژاد سخن خود را با دو بیتی با مضمون ذیل به پایان رساند.

 

عمری ز غم تو مردم و زنده شدم / بر هر چه که بی تو بود بازنده شدم

 

زان روز که مهر تو به جانم زده شد / با عشق تو من دولت پاینده شدم

 

گفتنی است در پایان جلسه هیأت دولت نماهنگی از خدمات هشت ساله دکتر احمدی‌نژاد و ارتباط صمیمی رییس‌جمهور با مردم پخش شد.

 

 

 

 

رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت از روز اول هیچ مأموریتی جز زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) نداشت گفت:دولت‌های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.رییس‌جمهور در آخرین جلسه هیأت دولت در جوار بارگاه امام رضا(ع):

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.