حمله گروه‌های اسلام‌ستیز به عضو مسلمان کابینه استرالیا

گروه‌های اسلام‌ستیز ضمن نوشتن شعارهایی علیه «اد هوسیک»، نخسیتن عضو مسلمان کابینه استرالیا، به وی اهانت کردند.

خبرگزاری ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی«oumma» نوشت: چند روز پس از این‌که هوسیک برای عهده‌دار شدن سمت معاونت وزارت ارتباطات، اقتصاد دیجیتال و فضای اینترنتی استرالیا به قرآن کریم سوگند خورد، گروه‌های اسلام‌ستیز ضمن حمله به وی در سایت‌های اینترنتی، این مسلمان را به تلاش برای اجرای شریعت در استرالیا متهم کردند.
 

همچنین برخی از کاربران فیسبوک نیز وارد صفحه شخصی هوسیک شده و با جملاتی سخیف وی را مورد اهانت قرار دادند. یکی از کاربران با بیان اینکه «استرالیا قانون خود را دارد»، هوسیک را به نقض قانون این کشور متهم و اعلام کرده است که تمام تلاش خود رابرای عزل وی به‌کار خواهد گرفت.
 

هوسیک در پاسخ به این نوشته‌ها اعلام کرد: نباید به سرعت نسبت به واژه‌های سخیفی که از گوشه‌های تاریک اذهان برمی‌آید واکنش حساب‌نشده نشان داد.
 

اد هوسیک»، نماینده بوسنیایی‌تبار پارلمان استرالیا، اولین سیاستمدار مسلمانی است که توانست به کابینه دولت استرالیا راه یابد.
 

هوسیک با سوگند بر قرآن کریم، سمت معاونت وزارت ارتباطات، اقتصاد دیجیتال و فضای اینترنتی استرالیا را بر عهده گرفت.
 

وی که دانش‌آموخته رشته ارتباطات کاربردی دانشگاه غرب سیدنی است، پیش‌تر در سال 2010 نیز با راه‌یافتن به پارلمان استرالیا به عنوان یک مسلمان و بر عهده گرفتن نمایندگی منطقه سیدنی غربی، شگفتی‌ساز شده بود
 
 

گروه‌های اسلام‌ستیز ضمن نوشتن شعارهایی علیه «اد هوسیک»، نخسیتن عضو مسلمان کابینه استرالیا، به وی اهانت کردند.

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.