ویژه‌برنامه فرهنگی مرکز اسلامی انگلیس در ماه رمضان

نهمین ویژه‌برنامه فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان مرکز اسلامی انگلیس با نام «حیات طیبه در اسلام» از نوزدهم تیرماه به زبان عربی در این مرکز اجرا می‌شود.

نهمین ویژه ‌برنامه فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان مرکز اسلامی انگلیس با نام «حیات طیبه در اسلام» از نوزدهم تیرماه به زبان عربی در این مرکز اجرا می‌شود. این ویژه‌برنامه از نخستین روز ماه مبارک رمضان که مصادف با چهارشنبه، 19 تیرماه است، آغاز می‌شود و تا 14 شب ادامه دارد.  علما و استادان مسلمان با شرکت در این برنامه فرهنگی، ویژگی‌های حیات طیبه در دنیا و آخرت و راه‌های دستیابی به آن را برای حاضران تبیین خواهند کرد.  این ویژه برنامه در شب‌های اعلام‌شده از ساعت 20:30 دقیقه به وقت محلی در طبقه اول مرکز اسلامی انگلیس آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن‌(ایکنا، حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی، رییس مرکز اسلامی انگلیس روز چهارشنبه سخنرانی افتتاحیه برنامه را ایراد کرده و علی رمضان الاوسی، استاد دانشگاه جهانی علوم اسلامی لندن و قرآن‌پژوه عراقی مقیم انگلیس نیز سخنران نشست اصلی این روز خواهد بود.  بنا بر این گزارش، بهاء الوکیل، شیخ حسن التریکی، هشام الحسنی، آیت الله محسن اراکی، سیدمحمد موسوی، سیدغیاث طعمه، عباس العبودی، جلال فیروز، ابراهیم منیر، شیخ حاتم ابودیه، سیدمنیر الخباز و سیدسعید الخلخالی از سخنرانان این برنامه هستند.  آخرین روز این ویژه‌برنامه نیز که مصادف با 14 رمضان خواهد بود، با جشن سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) همراه است.  ترتیل یک جزء از قرآن به صورت روزانه از ساعت 19:30 تا 20:30 به وقت محلی(قبل از نماز مغرب و عشاء)، اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، مراسم افطار و قرائت دعای افتتاح نیز از برنامه‌های عمومی مرکز اسلامی انگلیس در ماه رمضان است.
نهمین ویژه‌برنامه فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان مرکز اسلامی انگلیس با نام «حیات طیبه در اسلام» از نوزدهم تیرماه به زبان عربی در این مرکز اجرا می‌شود.

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.