احمدالاسیر کشته شد

روزنامه الانباء کویت با انتشار خبری اعلام کرد: شیخ احمد الاسیر و چند تن از فرماندهان ارشد تشکیلات وی در درگیری‌های شهر صیدا کشته شده‌اند.

روزنامه الأنباء کویت با انتشار خبری اعلام کرد که احمد الأسیر، روحانی سلفی‌ و تندرو لبنان و از منتقدان سرسخت دولت سوریه به همراه فضل شاکر، فرمانده شاخه نظامی شبه نظامیان وابسته به الاسیر و دو تن دیگر از مسئولان ارشد تشکیلات وی در درگیری‌های اخیر شهر صیدا، واقع در جنوب لبنان کشته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، الأسیر در آتش سوزی که در یکی از این درگیری‌ها رخ داده بود گرفتار شده و جان خود را از دست داد به همین دلیل است که عملیات شناسایی وی از میان دیگران به تاخیر افتاده است.

این خبر در حالی منتشر شد که هنوز خبر رسمی از سرنوشت الأسیر و همراهانش منتشر نشده و نیروهای ارتش لبنان عملیات گسترده‌ای را برای جستجوی وی و همراهانش آغاز کرده‌اند.

در درگیری‌های یکشنبه و دوشنبه هفته گذشته میان ارتش لبنان و شبه نظامیان وابسته به الاسیر 21 تن از نظامیان لبنانی و تعداد نامشخصی از هواداران الاسیر کشته شدند.
روزنامه الانباء کویت با انتشار خبری اعلام کرد: شیخ احمد الاسیر و چند تن از فرماندهان ارشد تشکیلات وی در درگیری‌های شهر صیدا کشته شده‌اند.روزنامه کویتی:

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.