در صورت پیروزی در انتخابات با مسلمانان روابط مثبت خواهیم داشت

حزب ضد اسلامی دموکراتیک آلمان اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات با مسلمانان روابط مثبتی خواهد داشت و برای اصلاح اوضاع و حل مسایل مسلمانان تلاش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه مفکره اسلام، مسوولان حزب دموکراتیک آلمان که دارای دیدگاه های منفی نسبت به مسلمانان است، تأکید کردند در صورتی که در انتخابات 22 سپتامبر آینده پیروز شوند، تدابیر مثبتی در برابر مسلمانان به کار خواهند گرفت.
 

«زاگمار گابریل» رییس حزب مذکور خاطر نشان کرد: کنفرانس اسلام که با هدف رسیدگی به وضع اقلیت مسلمانان در جامعه آلمان در سال 2006 از سوی آنگلا مرکل، سیاستمداراین کشور برگزار گردید، باعث افزایش اسلام هراسی در میان جامعه و پر رنگ کردن نقاط منفی علیه مسلمانان شد.
 

از سوی دیگر «ایمن مزایک» رییس شورای عالی مسلمانان در آلمان گفت: برنامه ای که از سوی رییس حزب مذکور برگزار شد در تلاش است تا با هدف افزایش گفت و گوی فرهنگی و دینی میان مساجد و مراکز اسلامی در آلمان تبادل نظر ایجاد نماید
 

گابریل تاکیدکرد: بسیاری از شهروندان آلمانی از وجود این حقیقت که تمدن اسلامی نشانه ی بخشش و همزیستی مسالمت آمیز میان تمام ادیان است، غافل هستند.
وی در ادامه تمام اقلیت مسلمانان آلمان را به پیروی از مسلمانان هامبورگ و برمن فراخواند که در راه قانونی کردن تعطیلات دینی خود تلاش کرده و توانستند اعیاد اسلامی راجزء تعطیلات رسمی خود درآورند.
 

گابریل در پایان خاطر نشان کرد که با دیدن یک زن مسلمان محجبه بر صفحه تلویزیون دولتی می توان به این نتیجه رسید که اسلام به بخشی از جامعه آلمانی تبدیل شده است.

 
حزب ضد اسلامی دموکراتیک آلمان اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات با مسلمانان روابط مثبتی خواهد داشت و برای اصلاح اوضاع و حل مسایل مسلمانان تلاش خواهد کرد.

حزب ضد اسلامی دموکراتیک آلمان:

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.