حمله به بانوان محجبه در فرانسه

اسلام‌ستیزان فرانسوی که اخیراً با حمله به بانوان مسلمان، آن‌ها را وادار به برداشتن حجاب خود می‌کنند، در اقدامی دیگر ، به یک زن محجبه و فرزندش حمله کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی «al-kanz»، یک زن محجبه به همراه دخترش، توسط اسلام‌ستیزان در ناحیه "سن- ژان – دو بری"(Saint-Jean-de-Braye)  واقع در شهر "اورلئان" در مرکز فرانسه مورد حمله قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، اسلام‌ستیزان این زن و دخترش را در پارکینگ یک فروشگاه، به خاطر داشتن حجاب مورد ضرب و شتم قرار داده و به آنان اهانت کردند.

"نبیل النصری"، رئیس جمعیت مسلمانان فرانسه، با حضور در میان مسلمانان صحت این خبر را تأیید و از آن ابراز تأسف کرد.

کمیته مبارزه با اسلام‌هراسی در فرانسه (CCIF) نیز اعلام کرد: دادخواستی از سوی قربانی این حادثه تنظیم شده و این کمیته مسئولیت رسیدگی به آن را بر عهده گرفته است.
گفتنی است، افزایش اقدامات اسلام‌ستیزانه در فرانسه از آغاز سال 2013 با هدف گرفتن بانوان محجبه شکل دیگری به خود گرفته است.

هفته گذشته نیز اسلام‌ستیزان با حمله به یک بانوی محجبه باردار در "ارژانتوی"، حجاب این زن مسلمان را به زور از سرش کشیده و با ضرب و شتم بی‌رحمانه وی، در نهایت جنین چهارماهه‌اش را به قتل رساندند.
 
اسلام‌ستیزان فرانسوی که اخیراً با حمله به بانوان مسلمان، آن‌ها را وادار به برداشتن حجاب خود می‌کنند، در اقدامی دیگر ، به یک زن محجبه و فرزندش حمله کردند.در راستای افزایش اسلام‌ستیزی

مطالب مرتبط
منتشرشده: ۱
  1. فریبا فرهمند

    والعاقبه اللمتقین….. 🙁

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.