رجعت احمدی نژاد به روایت الهام

سخنگوی دولت در حالی که روزهای آخر دولت دهم سپری می شود در “گردهمایی حامیان سوم تیر” ابراز امیدواری کرد که احمدی نژاد با رجعت امام زمان دوباره باز خواهد گشت تا اسلام ناب را مستقر کند!

غلامحسین الهام سخنگوی دولت و معاون منابع انسانی رئیس‌جمهور در گردهمایی حامیان گفتمان سوم تیر که عصر امروز در سالن سیدالشهدا تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز سوم تیرماه است و ما شاهد تقارن میمون این روز با ولادت حضرت امام عصر(عج) هستیم‌، گفت: ‌در سوم تیرماه حادثه‌ای روی داد و دولت احمدی‌نژاد سر کار آمد و امید را به همه دلها نشاند.

وی با بیان این ادعا که احمدی‌نژاد توانست در جامعه جهانی مهدویت را معرفی کند، اظهار داشت: متأسفانه برخی‌ها توجه به دولت امام زمان(عج) را خرافه تعبیر کردند و تمام تلاش احمدی‌نژاد در مسیر استقرار حکومت علوی را تنها به یک بشقاب خالی محدود کردند.

همسر فاطمه رجبی، نویسنده کتاب “احمدی نژاد، معجزه هزاره سوم” در جمع هواداران احمدی نژاد گفت: متأسفانه در چنین دیدگاهی ساده‌زیستی تبدیل به نگاهی عوامانه شد و دولت به جهل متهم شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دولت احمدی‌نژاد تمام تلاش خود را در جهت گسترش فرهنگ مهدویت به کار برده است، گفت: ان شاءالله با ظهور حضرت امام زمان(عج) احمدی نژاد نیز رجعتی دوباره خواهد داشت و در آن زمان به دنبال استقرار اسلام ناب خواهد بود.

سخنگوی دولت در پایان با ذکر سخنانی ابراز امیدواری کرد که به زودی شاهد حضور و ظهور حضرت امام زمان(عج) برای اجرای عدالت در دنیا خواهیم بود.

گفتنی است طرح چنین ادعاهایی در هشت سال گذشته بی سابقه نبوده و چندی پیش محمود احمدی نژاد در حالی که از تشییع جنازه پرحاشیه هوگوچاوز برمی گشت چاوز را از کسانی خواند که در دوران رجعت با عیسی مسیح باز می گردند.

این ادعای احمدی نژاد واکنش بسیاری مانند برخی از هواداران سابق او چون آیت الله یزدی و آیت الله جنتی را نیز برانگیخته بود.
سخنگوی دولت در حالی که روزهای آخر دولت دهم سپری می شود در “گردهمایی حامیان سوم تیر” ابراز امیدواری کرد که احمدی نژاد با رجعت امام زمان دوباره باز خواهد گشت تا اسلام ناب را مستقر کند!

مطالب مرتبط
منتشرشده: 5
 1. ناشناس

  تورمی که ایشان در اقتصاد سبب شدند کلی معترض داشت اما کمتر کسی به تفنن اینها در مصادره آموزه های دینی ایراد می گیرد.

 2. مسعود

  در سایتی که رویکرد ناب دینی را دنبال می کند
  نقل قول های تقطیع شده و کنار هم چیدن عبارات چندان کار شایانی نیست !
  این گزارش از سایت دیگری کپی برداری شده یا گزارشگر اختصاصی سایت تهیه کننده خبر بوده ؟
  اگر کپی بوده ذکر مرجع !
  اگر تولیدی بوده برداشت سلیقه ای به جهت منکوب کردن افراد!
  لا یجرمنکم شنئان قوم علی الا تعدلوا

 3. ابراهیم

  نمیدانم اینها در این سالها از به کار بردن این ادبیا=ت چه سودی دیده اند که دست بردار نیستند.

 4. ابراهیم

  مسعود جان! شما از نقل این خبر ناراحتی یا وقوع اصل خبر؟

 5. بهروز ح

  به راستی فهم بعضی چیزها آنقدر سخت نیست ولی پناه بر خدا آنگاه که پای قدرت و ثروت در کار باشد. صدق رسول الله ص که به دهان متملق خاک بپاشید.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.