کاروان تکفیر زدایی در مصر به راه افتاد

جبهه میانه روی مقابله با اندیشه تکفیری، کاروانی به منظور مقابله با پدیده تکفیر در شهرهای مختلف مصر به راه انداخته است که با استقبال خوب مردم مصر مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری TNA، جبهه میانه روی مقابله با اندیشه تکفیری سعی دارد با فرستادن کاروان‌هایی به استان‌های مختلف مصر به ویژه مناطقی که جمعیت‌های تکفیری فعالیت بیشتری دارند، با این پدیده مبارزه کرده و مردم را نسبت به خطرات آن آشنا کند.
هدف از این اقدام، آشنایی مردم با اسلام راستین و مقابله با اندیشه تکفیری است که تعداد بسیاری از مبارزان سابق مصری نیز در آن حضور دارند. به همین منظور ۱۰ هزار نسخه بروشور معرفی دین اسلام راستین نیز با همکاری علمای الازهر تهیه شده که در میان مردم توزیع خواهد شد.

اولین کاروان مبارزه با تکفیر روز گذشته (شنبه ۴ آبان) به سمت سینا حرکت کرد و با حمایت و پشتیبانی مردم این منطقه روبرو شد.
دکتر "صبره قاسمی" هماهنگ کننده این کاروان‌ها، شنبه شب در یک گفتگوی تلفنی با شبکه تلویزیونی مصر خاطرنشان کرد: علمای الازهر نیز به منظور نشر اندیشه میانه رو و رد اندیشه تکفیری با جبهه مقابله با تکفیر همکاری داشته اند.
 
جبهه میانه روی مقابله با اندیشه تکفیری، کاروانی به منظور مقابله با پدیده تکفیر در شهرهای مختلف مصر به راه انداخته است که با استقبال خوب مردم مصر مواجه شده است.

مطالب مرتبط
منتشرشده: ۱
  1. هادی

    تکفیر738- دیگر عصر تکفیر بسر آمده و تکفیری ها به خودکشی رسیده اند. پیامبران خدا که بانیان دین و توحید و ایمان بودند هیچکس را تکفیر نکردند حتی کافران حربی چون ابوسفیان را با شهادت لااله الاالله مسلمان خواندند! پس بنگر که تکفیری ها را حتی نمی توان کافر خواند بلکه بایستی دیوانه ای خواند که به جان خود افتاده اند. کسی که به تسخیر شیطان درآمد دیگر کافری همچون شیطان نیست بلکه بدتر از شیطان است زیرا انسان بهر حال دارای روحی از خداست که این روح چون خصم خود و خدایش شود از شیطان هم کافرتر می شود. همانطور وقتی که آدمی در غرایز حیوانی ساقط می شود دیگر یک سگ و خر و میمون معمولی نیست بلکه حیوانی هار و دیوانه است که خودش را می درد!از کتاب شریف ” عقل الهی ” استاد علی اکبر خانجانیدانلودلینک دانلود :http://dl.ketabkhane-erfani.com/download/ketabha/aghle_elahi.zipاز وبلاگ ” عرفان زندگی ” http://erfan-zendegi.blogfa.com

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.