طراحان تغییر شتاب زده رئیس دانشگاه آزاد پشیمان خواهند شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تغییر رئیس دانشگاه آزاد را اقدامی شتاب زده خواند که در مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در آینده مورد رسیدگی قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش صلح عادلانه در نظام جهانی در جمع خبرنگاران درباره پیام بان‌‌کی‌مون به مناسبت روز جهانی صلح گفت:  سازمان ملل باید ریشه یابی بهتری از صلح داشته باشد و راهکارهای عمیق تری برای تامین صلح در جهان در نظر بگیرد.

وی افزود: در دنیایی که هر لحظه با خطر جنگ مواجه است انتظار از دبیر کل سازمان ملل برخوردی عمیق تر است.

حدادعادل در پاسخ به سوالی درباره سوریه گفت: معتقدیم مشکل سوریه راه حل نظامی ندارد، دارای راه حل سیاسی است و این راه حل سیاسی نیز باید به دست خود مردم سوریه سپرده شود.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره تغییر مدیر عامل دانشگاه آزاد بیان کرد: این اقدام شتاب زده در مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در آینده بیشتر رسیدگی می شود.

وی افزود: این اقدام و تغییر شتاب زده که در کام طراحان آن شیرین است در درازمدت تلخ خواهد بود و آنها را از چنین رفتاری پشیمان خواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره این که این اقدام در راستای ایجاد یک نهاد تبلیغاتی برای انتخابات مجلس صورت گرفته است، اظهار داشت: می توان این احتمال را داد اما چون من سند و مدرکی در اختیار ندارم از اظهار نظر درباره آن خودداری می کنم ولی در این که خیلی ها برای تصرف بهارستان در دور آینده خیز برداشته اند نباید شک کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تغییر رئیس دانشگاه آزاد را اقدامی شتاب زده خواند که در مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در آینده مورد رسیدگی قرار می گیرد.حدادعادل :

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.