بغض دعایی در مراسم معارفه وزیر ارشاد شکست

سیدمحمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات که در مراسم معارفه علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن می‌گفت در پایان صحبت‌هایش به گریه افتاد.

به گزارش خبرآنلاین، دعایی در این مراسم به نمایندگی از اصحاب رسانه پشت تریبون قرار گرفت و دقایقی برای حاضران در تالار وحدت سخن گفت. 

پیش از دعایی غلامحسین امیرخانی، به نمایندگی از هنرمندان حوزه تجسمی، ایرج راد به نمایندگی هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی و حمیدرضا نوربخش به نمایندگی هنرمندان جامعه موسیقی و نادر قدیانی به نمایندگی از ناشران سخن گفتند. 

سیدمحمود دعایی در صحبت‌هایش ابتدا به سابقه دیرینه دوستی و رفاقتش با علی جنتی که به سال‌های ابتدایی دهه چهل باز می‌گردد اشاره کرد و پس از آن به وضعیت موجود در حوزه فرهنگ و هنر پرداخت. او در پایان صحبت‌هایش به حضور چهره‌های برجسته فرهنگی هنری در این مراسم اشاره کرد و گفت: «من زمانی که وارد تالار وحدت شدم آقای فرهاد فخرالدینی را دیدم و می‌خواستم دست ایشان را ببوسم که ممانعت کردند. اما دست غلامحسین امیرخانی را پیش از آن که متوجه شود بوسیدم.»

او گفت ما باید قدردان این چهره‌های فرهنگی و هنری باشیم. او خطاب به علی جنتی اظهار داشت: «من به توانایی‌های شما اطمینان دارم و مطمئن هستم که دوران شما دوران خوبی برای اهالی فرهنگ و هنر خواهد بود. او در عین خواندن این شعر: «در دل این مزرعه می‌توان بذری ریخت/ از میان فاصله‌ها را برداشت» نتوانست بغض خود را مهار کند و به گریه افتاد که با تشویق شدید افراد حاضر در تالار وحدت روبرو شد.

سیدمحمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات که در مراسم معارفه علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن می‌گفت در پایان صحبت‌هایش به گریه افتاد.

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.