صوت/ سخنان رهبری درمورد برهم زدن سخنرانی‌ها

در اواسط سخنرانی حسن روحانی در حرم امام خمینی، عده‌ای که برخی گزارش‌ها شمار جمعیت آنان را اندک خوانده‌اند با سردادن شعارهایی سعی داشتند در این مراسم اخلال ایجاد کنند اما رئیس‌جمهور به سخنرانی خود ادامه داد و آن را به پایان رساند.

حالا انگار سنتی شده است که برخی منتسبان به دسته و جناحی خاص در سالگرد ارتحال امام با حضور در این مراسم شعارهایی از روی دلواپسی سر می‌دهند و واکنش‌هایی را برمی‌انگیزند.
شاید بر هم زدن این مراسم در سالهای گذشته با شعارهایی در هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی آغاز شد. بعدها در قم و در هنگام سخنرانی علی لاریجانی به مناسبت دهه فجر همان جمعیت وارد عمل شدند و سخنرانی رئیس مجلس را ناتمام گذاشتند.
پس از آن مقام معظم رهبری در ضمن سخنرانی‌ای به این نوع رفتار دلواپسان حزب اللهی انتقاد صریح کردند. با وجود این امسال نیز  هنگام سخنرانی حسن روحانی در شب سالگرد ارتحال امام و بعد هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی دوباره آن جمعیت مراسم سخنرانی را مخدوش کردند، چنانکه سردار نقدی در جریان بازدید از قرارگاه اجرایی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی به این نوع رفتار دلواپسان هشدار داد.
فایل صوتی سخنان رهبری در انتقاد از بر هم زدن سخنرانی‌ها توسط افرادی که خود را حزب‌اللهی می‌نامند

در اواسط سخنرانی حسن روحانی در حرم امام خمینی، عده‌ای که برخی گزارش‌ها شمار جمعیت آنان را اندک خوانده‌اند با سردادن شعارهایی سعی داشتند در این مراسم اخلال ایجاد کنند اما رئیس‌جمهور به سخنرانی خود ادامه داد و آن را به پایان رساند.اگر واقعا حزب‌اللهی و مؤمنند…

مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.