نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود

نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به‌صورت برخط (آنلاین) در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ۲۰ تا ۲۵ خردادماه برگزار می‌شود.

هادی اکبرزاده، بابیان این‌که موضوع این کنفرانس بررسی راه‌های تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و ضمانت‌های اجرای آن است، گفت: شخصیت‌های برجسته دانشگاهی و حوزوی مخاطب اصلی کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت هستند.

وی از اجرایی شدن الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از سال ۱۴۰۰ هجری شمسی در کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: فعالیت درزمینهٔ تهیه این الگو از سال ۱۳۹۰ در کشور آغاز و مقررشده است با ابلاغ مقام معظم رهبری از سال آینده اجرایی شود. این الگو بالاترین سند سیاست‌گذاری کلان کشور خواهد بود.

دبیر نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت بابیان این‌که مشارکت جدی مردم در زمینه‌های اجتماعی تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت وجود دارد، افزود: ضمانت اجرای این الگو مربوط به بخش حاکمیتی و شکل‌گیری یک عزم جدی در بدنه حاکمیت برای اجرای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است که در دستور کار این کنفرانس قرار دارد.

اکبرزاده درباره داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه کنفرانس هم گفت: مقالات برگزیده یا به‌صورت شفاهی و یا به‌صورت پوستر ارائه می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کنفرانس به‌صورت برخط (آنلاین) در مرکز اسلامی ایرانی پیشرفت افزود: شرایط کرونایی برگزاری حضوری و میدانی کنفرانس را دشوار کرده اما با استفاده از فناوری آنلاین متقاضیان داخلی و خارجی بیشتری می‌توانند در مراسم حضورداشته باشند.
دبیر نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز به نشانی conference.olgou.ir ثبت‌نام رایگان داشته باشند و پس از دریافت کد رهگیری و واردکردن آن در سیستم ثبت‌نام به تالار کنفرانس در فضای مجازی ملحق شوند.

این مراسم ۲۰ تا ۲۵ خردادماه از ۸ صبح تا ساعت ۲۰ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

منبع خبرگزاری مهر
مطالب مرتبط
درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.